AFYONKARAHİSAR’IN İLK DİJİTAL DERGİSİ, “KARAHİSAR-I SAHİB” YAYIN HAYATINA BAŞLADI

(0 comment)
Leave Comment

AFYONKARAHİSAR’IN İLK DİJİTAL DERGİSİ, “KARAHİSAR-I SAHİB” YAYIN HAYATINA BAŞLADI

AFYONKARAHİSAR’IN İLK DİJİTAL DERGİSİ, “KARAHİSAR-I SAHİB” YAYIN HAYATINA BAŞLADI

 

“Karahisar-ı Sahib” ile Afyonkarahisar dijital platformlarda tanıtılacak.

 Afyon’un kültür ve turizm potansiyeli “Karahisar-ı Sahib” ile tanıtılacak.

 

 Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, “İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan Afyonkarahisar'ın kültür ve turizm hayatıyla ilgili olarak kentin tanıtımına önemli katkı sunacak ve alanında ilk dijital dergilerden olan “Karahisar-ı Sahib” isimli dijital dergimiz ilk sayısı ile yayın hayatına başladı. Dijital dergimiz hayırlı olsun” dedi.

 

 Afyonkarahisar’ın kültürel değerleri ile turizm potansiyelinin tanıtımının yapıldığı “Karahisar-ı Sahib” adlı dijital dergi yayın hayatına başladı.

 

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’in himayesinde yayınlanan “Karahisar-ı Sahib” adlı dijital dergi hakkında bilgiler veren Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır; “İlimizin zengin kültürel değerlerinin, önemli turizm çekiciliklerinin, kültürümüzün yayılmasını ve yaşatılmasını sağlamak, hem de turizm değerlerinin tanıtımının yapıldığı; “Karahisar-ı Sahib” adlı dijital dergi yayın hayatına başlamıştır” dedi.

 BİRÇOK DİJİTAL PLATFORMDA YAYINLANACAK

 

İl Müdürü Tanır; kültür, turizm ve aktüel alanındaki kentin ilk dijital dergisi olan “Karahisar-ı Sahib”in 4 ayda bir Afyonkarahisar Valiliği, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün resmi sayfası “afyon.ktb.gov.tr” ile yeni yazılımı olan “afyondayiz.gov.tr” web sayfasında ve derginin www.karahisarisahib.com adresinde yayınlanacağını söyledi.

 “KARAHİSAR-I SAHİB” AFYONKARAHİSAR’IN MARKA DEĞERİNİ YÜKSELTECEK

 

Dijital derginin Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’in himayesi ile İl Müdürlüğünün koordinesinde; Milletvekilleri, kamu kurum ve kuruluşlarının desteği ile hazırlandığını dile getiren Tanır,  “Karahisar-ı Sahib” isimli dijital dergi, ilimizin marka değerini yükseltecek, doğru ve güvenilir bilgilerin dijital ortamda 7/24 tüm okurlara ulaştırılmasında katkıda bulunacaktır. İlimizi her geçen gün markalaştırırken, kültürel zenginliklerin yeni nesile aktarılmasını sağlayacaktır. İlimizin kültür, turizm ve aktüalite ayağında;  tanıtımı ve geliştirilmesinde “Dijital Dergi” önemli bir rol oynayacaktır. Aynı zamanda toplumumuzda araştıran ve üreten insanlarımızın da burada duygu ve düşüncelerine yer almasını sağlayarak kolektif hareket tarzına da geliştirme fırsatı verecektir.” ifadelerini kullandı.

Comments - 0

Comment

Location :

Sign up to our website

AfyonDays'As a member of AfyonDays you can comment on all of our pages. It is important for us to learn your thoughts. For a more beautiful Afyonkarahisar..