Gönüllü Turizm Elçimiz: Bir Tutkudur Kamp ve Karavan Derneği

(0 comment)
Leave Comment

Gönüllü Turizm Elçimiz: Bir Tutkudur Kamp ve Karavan Derneği

Her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanmakta olan “Turizm Haftası” etkinlikleri kapsamında;  2019 yılına yapılan kutlama etkinlikleri kapsamında; İlimiz,  Sandıklı İlçesi Akdağ Tabiat Parkı’nda ilk defa Valiliğimiz himayelerinde gerçekleştirdiğimiz “Kamp ve Karavan Turizmi“ etkinliğinde paydaşlarımız arasında bulunan ve destek sağlayan Bir Tutkudur Kamp ve Karavan Derneği katıldıkları fuarlarda; Marmara Camp&Caravan Show 22-26 Ocak 2020 stantlarında Afyonkarahisar broşürlerimizle  tanıtımına büyük bir destek sağlayarak “Gönüllü Turizm Elçisi” unvanını aldılar. 21 Şubat-01 Mart 2020 tarihlerinde CNR Expo İstanbul Fuarı’nda da İlimizin tanıtımına  yer vererek fahri tanıtım çalışmalarına devam diyorlar.

İl Müdürü Tanır: “Afyonkarahisar’ı her yerde tanıtan “Bir Tutkudur Kamp ve Karavan Derneği” başkanı Hayriye Yıldız, başkan vekili Murat Emir, Afyonkarahisar İl Temsicisi Cemaleddin Gök ve Şeref Celaleddin beylere ayrıca derneğin üyelerine Afyonkarahisar adına teşekkür ederiz.” dedi.

Comments - 0

Comment

Location :

Sign up to our website

AfyonDays'As a member of AfyonDays you can comment on all of our pages. It is important for us to learn your thoughts. For a more beautiful Afyonkarahisar..