Kültür ve Turizm Bakanlığımıza Bağlı Halk Kütüphaneleri, Müze ve Örenyerleri 01 Haziran 2020 Tarihinden İtibaren Hizmet Vermeye Başladı

(0 comment)
Leave Comment

Kültür ve Turizm Bakanlığımıza Bağlı Halk Kütüphaneleri, Müze ve Örenyerleri 01 Haziran 2020 Tarihinden İtibaren Hizmet Vermeye Başladı

 

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞIMIZA BAĞLI MÜZE VE ÖRENYERLERİ 01 HAZİRAN 2020 TARİHİNDEN İTİBAREN HİZMET  VERMEYE BAŞLADI

01.06.2020 Pazartesi gününden itibaren Afyonkarahisar Müzesi; Çin Halk Cumhuriyetinde ortaya çıkan ve dünya geneline yayılan yeni tip koronavirüs (COVID-19) ile ilgili olarak Acil Eylem Planı hazırlayarak bütün çalışmaları yapmış ve açılması konusunda tüm çalışmaları tamamlamıştır. 

Bu kapsamda ziyaretçilerin sosyal mesafenin korunarak Müzeyi gezebilmeleri konusunda gerekli önlemler alınmış olup, Müzemiz ziyaretçilerini beklemektedir.

 

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞIMIZA BAĞLI HALK KÜTÜPHANELERİ 01 HAZİRAN 2020 TARİHİNDEN İTİBAREN HİZMET  VERMEYE BAŞLADI

01.06 2020 Pazartesi gününden itibaren; Afyonkarahisar Gedik Ahmet Paşa İl Halk Kütüphanemiz ve İlçe Kütüphanelerimiz Çin Halk Cumhuriyetinde ortaya çıkan ve dünya geneline yayılan yeni tip koronavirüs (COVID-19)  ile mücadele kapsamında, halk kütüphanelerimizin mekansal özellik ve kapasitelerine göre belirlenen kurallar doğrultusunda, Haziran ayında, hafta içi; Pazartesi-Cuma gün ve arasında, mesai saatleri (08.30-17.30) içerisinde personel ve kullanıcının kesinlikle maske ve hijyen şartlarına dikkat ederek, okuyucularımıza hizmet verilecektir.

Ayrıca Kütüphanemizde Haziran ayı içerisinde kurs, özel ders çalışma alanları, atölye çalışmaları, sinema gösterimi gibi toplu etkinlikler olmayacaktır.

Kamuoyuna Saygı İle Duyurulur.

 

Comments - 0

Comment

Location :

Sign up to our website

AfyonDays'As a member of AfyonDays you can comment on all of our pages. It is important for us to learn your thoughts. For a more beautiful Afyonkarahisar..