Sandıklı Thermal Park Hotel

(1 comment)
Leave Comment

Sandıklı Thermal Park Hotel

Sandıklı District 8 km from Sandıklı in Hüdai Thermal Tourism Center. Sandikli Thermal Park Resort & Spa Convention Center is located on a 40.000 m² area, 68 km from Afyonkarahisar. The hotel caters for men and women, as well as entertainment and leisure activities for children and adults. The hotel has a well-equipped SPA center, and you will find plenty of activities for your soul and body. There is also a special activity area for children, where everything is considered for your entertainment. There is a thermal pool for women, an indoor swimming pool, a swimming pool with a slide and a special thermal pool for men, an indoor swimming pool as well as a shared thermal pool, an indoor pool, an indoor pool with jacuzzi, an outdoor pool, an indoor and outdoor pool with a slide. And also; massages, mud treatments, doctor fish, ozone treatment, foot detox, salt room, body analysis, body treatments, skin care and hairdresser services are also provided.

5 Star Hotel

Phone: +90 272 535 70 70-+90  272 220 33 33

Fax:+ 90 272 535 72 72

Website: www.sandikliparkhotel.com

Comments - 1

Murat Durak

Murat Durak

" Afyon'da Üniversite öğrencisiyim. Kiralık evler çok pahalı. Ayrıca sıfırdan eşya alarak evi dayayıp döşemek çok zahmetli. Kalmak için öğrenci yurdu bakıyorum. Afyon'daki kız öğrenci yurtları ile alakalı bir yurt tanıtım sitesi buldum ” https://www.yurtlarburada.com ” Burada bir çok Afyon’daki kız öğrenci yurdu ve erkek öğrenci yurtları bilgileri var , bu yurtlarda kalan öğrencilerin yorum yaptığı yurt sayısı çok az. Aşağıdaki bağlantıda yer alan linkte yer alan yurtlar hakkında bilgisi olan ve bana yardımcı olabilecek kimse var mı ? İlginiz için teşekkür ederim. Afyon Özel Öğrenci Yurtları : https://www.yurtlarburada.com/afyon-ozel-ogrenci-yurtlari/ Afyon Kız Yurtları : https://www.yurtlarburada.com/afyon-ozel-kiz-ogrenci-yurtlari/ Afyon erkek yurtları : https://www.yurtlarburada.com/afyon-ozel-erkek-ogrenci-yurtlari/ "

27 Aralık 2019

Comment

Location :

Sign up to our website

AfyonDays'As a member of AfyonDays you can comment on all of our pages. It is important for us to learn your thoughts. For a more beautiful Afyonkarahisar..