TURİZMİN KALBİ GİZEMLİ ŞEHİR AFYON'DA ATIYOR

(0 comment)
Leave Comment

TURİZMİN KALBİ GİZEMLİ ŞEHİR AFYON'DA ATIYOR

TURİZMİN KALBİ AFYONKARAHİSAR

    Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’in himayelerinde Valiliğimiz, Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı, Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve TURSAB Dumlupınar BTK Başkanlığı iş birliğinde 02/05 Nisan 2021 tarihlerinde ilimizde “Turizmin Kalbi, Gizemli Şehir Afyonkarahisar’da atıyor” sloganı ile info tanıtım turu gerçekleştirilecektir.

     Tanıtım gezisinde TURSAB Genel Başkanı Firuz BAĞLIKAYA, TURSAB Yönetim Kurulu, Bölge Temsil Kurul Başkanları ve Ülkemizin değişik yerlerinden kültür turu yapan turizm acentalarının yetkilileri katılacak ve ilimiz tanıtılacaktır.
   
    Yapılacak olan info gezinin ilki Vali Yardımcımız Mehmet BOZTEPE başkanlığında ikincisi ise İl Müdürümüz Mehmet TANIR başkanlığında yapılmıştır. Toplantıya TURSAB Dumlupınar Bölgesel Temsil Kurulu Başkanı Bilal ŞENEL, ZAFTODER Başkanı Ali GÜMÜŞHAN, Özgül Termal Otel Genel Müdürü Süleyman ÇINAROĞLU, Melih Tur Seyahat Acenta sahibi Sayit SÜMÜRKEN, İl Müdür yardımcısı Adalet ATACAN, Cemil KAYNAK ve Müze Müdürü Mevlüt ÜYÜMEZ katılım sağladı. Toplantıda planlanan info gezisinin tur programı, gezi rotalar ve koordinesi ile ilgili gerekli adımların atılması kararlaştırıldı.

Comments - 0

Comment

Location :

Sign up to our website

AfyonDays'As a member of AfyonDays you can comment on all of our pages. It is important for us to learn your thoughts. For a more beautiful Afyonkarahisar..