Turizmi Çeşitlendirmeye Yönelik, “Anadolu’ya Yolculuk” Çalıştayı Gerçekleştiriliyor

(0 comment)
Leave Comment

Turizmi Çeşitlendirmeye Yönelik, “Anadolu’ya Yolculuk” Çalıştayı Gerçekleştiriliyor

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın destekleri ile, Valiliğimiz himayelerinde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüz ile Medikal Turizm Derneği iş birliğinde gerçekleştirilecek olan çalıştayda; İlimiz turizminin canlandırılması ve çeşitlendirilmesi için turizme konu olabilecek alanlar, ürünlerle ilgili uygulamalar ve deneyimlerin gündeme getirilmesi, tartışılması, turizm verimliliğinin artırılması ve Alternatif Turizm Alanlarının ve Ürünlerinin Geliştirilmesi ve Turizmi Çeşitlendirmeye  Yönelik  Yapılacak çalışmalar yürütülecek. Bu çerçevede; Kamu Kurum ve Kuruluşlarından, turizm sektöründen, sivil toplum kuruluşlarından ve bu alanda çalışma yapan iş inşanların da yer aldığı Anadolu’ya Yolculuk” çalıştayı,  29/11/2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.

İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır; “İlimizin sahip olduğu; Termal Turizm Kültür Turizmi ve Savaş Turizmi ile birlikte yeni Turizm Çeşitliğine ihtiyaç duyulmaktadır. Yapacağımız Çalıştay özellikle, İlimiz Turizmini çeşitlendirme adına beyin fırtınası yapmaya ve bu toplantıda ortaya çıkacak fikirlerin şekillenmesine ve hayata geçirilmesine, yeni atılımların yapılmasına vesile olacağı düşünülen Çalıştayın, İlimize Hayırlı Olmasını diliyorum.”  dedi.

 

Comments - 0

Comment

Location :

Sign up to our website

AfyonDays'As a member of AfyonDays you can comment on all of our pages. It is important for us to learn your thoughts. For a more beautiful Afyonkarahisar..